TAG - 13" Double Ratchet Bubbler Bong 65x5MM (18MM Female)
| SKU | F18y-WP-127T-6319R |
| Height | 13" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 5MM |
| Base Thickness | 15MM |
| Base Diameter | 4.75" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 6.75" |
| Neck Tube Size/Length | 25x4MM - 6.50" |
| Weight (lb) | 1.81lb |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






















TAG - 13" Double Ratchet Bubbler Bong 65x5MM (18MM Female)
TAG - 13" Double Ratchet Bubbler Bong 65x5MM (18MM Female)
| SKU | F18y-WP-127T-6319R |
| Height | 13" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 5MM |
| Base Thickness | 15MM |
| Base Diameter | 4.75" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 6.75" |
| Neck Tube Size/Length | 25x4MM - 6.50" |
| Weight (lb) | 1.81lb |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SKU | F18y-WP-127T-6319R |
| Height | 13" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 5MM |
| Base Thickness | 15MM |
| Base Diameter | 4.75" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 6.75" |
| Neck Tube Size/Length | 25x4MM - 6.50" |
| Weight (lb) | 1.81lb |




















