TAG - 24" Double Honeycomb Double Interior Showerhead Bong 50x7MM (18MM Female)
| SKU | F18y-WP-300T-9034B |
| Height | 24.50" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 5.50" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 15.75" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 7.75" |
| Weight (lb) | 4.24lb |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





















TAG - 24" Double Honeycomb Double Interior Showerhead Bong 50x7MM (18MM Female)
TAG - 24" Double Honeycomb Double Interior Showerhead Bong 50x7MM (18MM Female)
| SKU | F18y-WP-300T-9034B |
| Height | 24.50" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 5.50" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 15.75" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 7.75" |
| Weight (lb) | 4.24lb |
Select Color
From $105.00
Original: $299.99
-65%TAG - 24" Double Honeycomb Double Interior Showerhead Bong 50x7MM (18MM Female)—
$299.99
$105.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SKU | F18y-WP-300T-9034B |
| Height | 24.50" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 5.50" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 15.75" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 7.75" |
| Weight (lb) | 4.24lb |













