","image":["/images/thickassglassco.shop/images/product/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube-1.jpg","/images/thickassglassco.shop/images/product/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube-2.jpg","/images/thickassglassco.shop/images/product/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube-3.jpg","/images/thickassglassco.shop/images/product/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube-4.jpg","/images/thickassglassco.shop/images/product/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube-5.jpg","/images/thickassglassco.shop/images/product/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube-6.jpg"],"sku":"tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube","brand":{"@type":"Brand","name":"Thick Ass Glass"},"offers":{"@type":"AggregateOffer","lowPrice":24.5,"highPrice":24.5,"priceCurrency":"USD","availability":"https://schema.org/InStock","url":"https://thickassglassco.shop/products/tag-7-mini-inline-diffuser-straight-tube","offerCount":1}}TAG - 8" Mini Inline Diffuser Straight Tube Bong (14MM Female)
| SKU | F14y-WP-121T-6183SA |
| Height | 8" |
| Joint Size | 14MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 14MM Male |
| Thickness | 5MM |
| Base Thickness | 16MM |
| Base Diameter | 3.50" |
| Main Can Size/Length | 50x5MM - 3.75" |
| Neck Tube Size/Length | 25x4MM - 3.25" |
| Weight (lb) | 0.85lb |
 
Tag - 7" Mini Inline - water test This piece requires minimal amounts of water
 
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






TAG - 8" Mini Inline Diffuser Straight Tube Bong (14MM Female)
TAG - 8" Mini Inline Diffuser Straight Tube Bong (14MM Female)
| SKU | F14y-WP-121T-6183SA |
| Height | 8" |
| Joint Size | 14MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 14MM Male |
| Thickness | 5MM |
| Base Thickness | 16MM |
| Base Diameter | 3.50" |
| Main Can Size/Length | 50x5MM - 3.75" |
| Neck Tube Size/Length | 25x4MM - 3.25" |
| Weight (lb) | 0.85lb |
 
Tag - 7" Mini Inline - water test This piece requires minimal amounts of water
 
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SKU | F14y-WP-121T-6183SA |
| Height | 8" |
| Joint Size | 14MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 14MM Male |
| Thickness | 5MM |
| Base Thickness | 16MM |
| Base Diameter | 3.50" |
| Main Can Size/Length | 50x5MM - 3.75" |
| Neck Tube Size/Length | 25x4MM - 3.25" |
| Weight (lb) | 0.85lb |
 
Tag - 7" Mini Inline - water test This piece requires minimal amounts of water
 






















