TAG - 15" Single Honeycomb to Spinning Splash Guard Bong 50x7MM (18MM Female)
| SKU | F18y-WP-214T-7223SA |
| Height | 15" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 4.75" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 8" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 6.50" |
| Weight (lb) | 2.64lb |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

















TAG - 15" Single Honeycomb to Spinning Splash Guard Bong 50x7MM (18MM Female)
TAG - 15" Single Honeycomb to Spinning Splash Guard Bong 50x7MM (18MM Female)
| SKU | F18y-WP-214T-7223SA |
| Height | 15" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 4.75" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 8" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 6.50" |
| Weight (lb) | 2.64lb |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SKU | F18y-WP-214T-7223SA |
| Height | 15" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 4.75" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 8" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 6.50" |
| Weight (lb) | 2.64lb |






















