TAG - 18.75" Triple Fritted Disc with Spinning Cyclone Splash Guard Bong 7MM
| SKU | F18y-WP-304T-9006B |
| Height | 18.75" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 5" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 11" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 6.75" |
| Weight (lb) | 3.32lb |
 
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

































TAG - 18.75" Triple Fritted Disc with Spinning Cyclone Splash Guard Bong 7MM
TAG - 18.75" Triple Fritted Disc with Spinning Cyclone Splash Guard Bong 7MM
| SKU | F18y-WP-304T-9006B |
| Height | 18.75" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 5" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 11" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 6.75" |
| Weight (lb) | 3.32lb |
 
Original: $250.00
-65%$250.00
$87.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SKU | F18y-WP-304T-9006B |
| Height | 18.75" |
| Joint Size | 18MM Female |
| Joint Thickness | 4MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 18MM Male |
| Thickness | 7MM |
| Base Thickness | 14MM |
| Base Diameter | 5" |
| Main Can Size/Length | 65x5MM - 11" |
| Neck Tube Size/Length | 50x7MM - 6.75" |
| Weight (lb) | 3.32lb |
 
























