TAG - 4" Worked Reversal Micro Beaker Bong w/ Fixed Stem - 10MM Male
| SKU | M10y-OR-091-6110DB |
| Height | 4" |
| Joint Size | 10MM Male |
| Joint Thickness | 1.6MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 10MM Female |
| Thickness | 3MM |
| Base Thickness | 6MM |
| Base Diameter | 1.25" |
| Main Can Size/Length | 3.25" |
| Neck Tube Size/Length | 22x3MM - 1" |
| Weight (lb) | 0.17lb |
*Note* - Glass Nails will always break! It is just a matter of time, we suggest quartz or titanium for a longer lasting nail!
 Great Function!
 These Mini Rigs really help savor the flavor!
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







TAG - 4" Worked Reversal Micro Beaker Bong w/ Fixed Stem - 10MM Male
TAG - 4" Worked Reversal Micro Beaker Bong w/ Fixed Stem - 10MM Male
| SKU | M10y-OR-091-6110DB |
| Height | 4" |
| Joint Size | 10MM Male |
| Joint Thickness | 1.6MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 10MM Female |
| Thickness | 3MM |
| Base Thickness | 6MM |
| Base Diameter | 1.25" |
| Main Can Size/Length | 3.25" |
| Neck Tube Size/Length | 22x3MM - 1" |
| Weight (lb) | 0.17lb |
*Note* - Glass Nails will always break! It is just a matter of time, we suggest quartz or titanium for a longer lasting nail!
 Great Function!
 These Mini Rigs really help savor the flavor!
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SKU | M10y-OR-091-6110DB |
| Height | 4" |
| Joint Size | 10MM Male |
| Joint Thickness | 1.6MM |
| Downstem Length/Type | N/A |
| Slide Size | 10MM Female |
| Thickness | 3MM |
| Base Thickness | 6MM |
| Base Diameter | 1.25" |
| Main Can Size/Length | 3.25" |
| Neck Tube Size/Length | 22x3MM - 1" |
| Weight (lb) | 0.17lb |
*Note* - Glass Nails will always break! It is just a matter of time, we suggest quartz or titanium for a longer lasting nail!
 Great Function!
 These Mini Rigs really help savor the flavor!
























